Voleybolda dev sponsorluk anlaşması!

Türkiye Voleybol Federasyonu, Türk Hava Yolları ile sponsorluk anlaşması imzaladı. THY Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen imza törenine TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Bülend Atalar, TVF Denetim Kurulu Üyesi Umut Bağlı, TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi, milli voleybolcular Eda Erdem, Tuğba Şenoğlu İvegin ve Oğuzhan Karasu katıldı.

Türkiye’nin en önemli iki kurumunun bu sponsorlukla yeniden bir araya geldiğini vurgulayan TVF Başkanı Üstündağ, “Türk voleybolu dünyanın ve Avrupa’nın zirvesinde. Bu uzun yolculukta sponsorlarımızın katkısı çok önemli. THY, bizim milli gururumuz, yol arkadaşımız, paydaşımız” derken, THY Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat ise şunları kaydetti:

“Ülkemizin değerlerini, zenginliklerini destekliyor ve dünyanın dört bir yanına taşıyoruz. Hem erkekler hem kadınlar bazında başarılarının daha yükseğe çıkması için çalışan TVF ve THY’nin faaliyet alanları farklı olsa da amacımız aynı. Voleybol federasyonunu desteklemekle gurur duyuyoruz. Aynı hedefe farklı yollardan giden paydaşlarız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x