Taraftar Şaşkınlığını Gizleyemedi! İlhan Palut, Bu Kez Çay İçin Sahaya Çıktı

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü İlhan Palut, 2024 yılı yaş çay kampanyasının açılmasıyla tarlaya girdi. Ziraat botanik çay bahçesinde çay toplayan Palut’a Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim de eşlik etti.

Çay makası ve sepeti ile çay bahçesinde önce toplamayı öğrenen Palut, bahçede çay hasat etti. Ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Palut, “İnşallah hayırlı bir sezon olur. Neredeyse 8 aydır buradayım. Çayın, Rize şehri için ne demek olduğunu biz de anladık. İnşallah bereketli bir yıl olur. Hem çalışanlar için hem de üreticiler için inşallah güzel bir sezon olur. Gerçekten son derece doğal, dünyada üstüne kar yağan tek çay, katkısız, içimi keyifli oluyor. Rize’de çay içmeye alıştığımız zaman başka yerlerde çay içmek pek keyif vermiyor. Rize’nin gerçekten son derece içimi güzel bir çay var. Yeşilliklerin arasında her şeyden önce çok keyifli ve insanın stresini alan bir yer. Malum herkesin işi kendince stresli. Dışarıdan gördüğüm çay toplama bana daha zor ve karmaşık geliyordu ama içine girdiğimiz zaman yapılabilir ve pratik bir iş olduğunu gördüm. Güzel bir deneyimdi” diye konuştu.

“PENDİKSPOR MAÇINA YOĞUN BİR ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ”

Pendikspor maçı ile ilgili konuşan Palut, “Genel anlamda güzel bir sezon geçirdik ve geçirmeye de devam ediyoruz. Özellikle son 2 maçtaki karşılaşma biterken yediğimiz goller bizi üzdü. Tabii ki avantajı rakiplerimize verdik. İddiamız devam ediyor. Futbol bütün sonuçların olabileceği bir oyun. Bunun dışında iyi performansların sergilendiği bir sezonu sonuç ne olursa olsun yine iyi oyunlar ve sonuçlarla bitirmeye çalışacağız. Aynı ciddiyetle maçlara çıkacağız. 3 maç var ve bunlar da çok önemli. Şu anda Pendikspor maçına yoğun bir şekilde hazırlanıyoruz. Oradan güzel bir oyun ve skorla ayrılacağız” şeklinde konuştu.

“POZİTİF DUYGULARLA GÖRÜŞMELERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Gelecek sezon için pozitif düşünceler içerisinde olduğunu söyleyen Palut, “Pozitif duygular içerisindeyim. Bütün hazırlıklarımızı yapıyoruz. Rizespor’un gelecek sezon adına hazırlıklarını yapıyoruz. Bu görüşmelerin ayrıntıları var. Şu anda ben ve ekibim, yönetim ve gördüğüm kadarıyla camia buna pozitif bakıyor. Pozitif duygularla bu görüşmeleri sürdürüyoruz. Hayırlısı olsun diyoruz. Belli noktalarda pozitif veya negatif konuşmak doğru değil” diyerek konuşmasını tamamladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x