‘Popun Prensesi’nin olaylı gecesi! Sevgilisiyle kavga etti, yastığa sarılarak dışarı çıktı

‘Popun Prensesi’ olarak anılan ABD’li şarkıcı Britney Spears, geçtiğimiz günlerde Los Angeles’ta yer alan Chateau Marmont otelinde yaşanan olaylı bir gecenin kahramanı oldu.

Pop yıldızını yakından tanıyan kaynaklar olayın, Britney’nin bir dargın bir barışık olduğu erkek arkadaşı Paul Richard Soliz ile lüks otelde yaşadığı bir kavgada sonucu yaralanmasından dolayı kaynaklandığını söyledi.

“BÖLGEYE AMBULANS GÖNDERDİK”

Los Angeles İtfaiye Departmanı sözcüsü Brian Humphrey, Page Six’e Chateau Marmont’a bir ambulans çağrıldığını doğrulayarak; “Yetişkin bir kadının yaralandığını bildiren bir 911 çağrısı aldık” dedi ve ekledi:

Arayan kişi yaralanmanın niteliği hakkında fazla bilgi vermedi. Bölgeye bir ambulans gönderdik. Herhangi bir tedavi uygulayıp uygulamadığının raporlardan anlaşılmıyor. Ancak kimse hastaneye nakledilmedi.

OTELİN KAPISINDA GÖRÜNTÜLENDİ

Sinir krizi geçirdiği iddia edilen şarkıcı, yaşananların ardından yanında Soliz’le birlikte otelin kapısında, üzerinde iç çamaşırları ve üstüne sardığı battaniye ve yastıkla etrafına şaşkın bakışlar atarken fotoğraflandı.

Bir kaynak, Spears’ın güvenlik eşliğinde otelden ayrıldığını ve ‘şu anda evde ve güvende olduğunu’ söyledi. Başka bir kaynak ise ‘Britney evinde ve iyi’ bilgisini verdi. Yakın çevresinin, ünlü ismin Soliz’le olan ilişkisi konusunda hâlâ çok endişeli oldukları ve hatta Britney’nin bir arkadaşının “Soliz ilişkinin başından beri kötü haberdi” dediği de aktarıldı.

“ANNEMİN İŞİN İÇİNDE OLDUĞUNU BİLİYORUM”

Britney Spears, olaylı gecenin ardından Instagram hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı. Burkulmuş ve şişmiş ayak bileğinin fotoğrafını paylaşan şarkıcı, “Sinir krizi geçirmedim. Bileğimi burktum ve sağlık ekipleri yasal olmayan bir şekilde otel odama geldi” dedi. Yaşananlar için annesini suçlayan ünlü isim, şöyle devam etti:

Annemin işin içinde olduğunu biliyorum! Onunla altı aydır konuşmadım ve olaydan hemen sonra, haberler çıkmadan önce beni aradı. Tıpkı eskiden yaptığı gibi bana tuzak kurdu. Gerçekten umurumda değil, bunu söyleyeceğim: Anneme katlanamıyorum!

PAPARAZZİLERE SALDIRDI, SAÇLARINI KAZITTI

Britney Spears, eski eşi ve iki oğlunun babası Kevin Federline ile ayrılma sürecindeyken büyük bir çöküş yaşamış, bir paparazzinin arabasına saldırarak şemsiyeyle camlarını kırmıştı. Bir gece saçlarını kazıtıp tüm dünyanın gözleri önünde psikolojik sorunlar yaşamaya başlayan şarkıcı, tam 13 yıl babası Jamie’nin vesayeti altında yaşamak zorunda kalmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x