Apple Arcade Nisan 2024 Oyunları Açıklandı

Apple, Nisan ayında Apple Arcade oyun aboneliği hizmetine eklenecek yeni oyunları duyurdu. Bu oyunlar iPhone, iPad, Mac gibi desteklenen cihazlarda ve yakın zamanda piyasaya sürülen Vision Pro başlıkta da mevcut olacak.

  • Puyo Puyo Puzzle Pop
  • Super Monsters Ate My Condo+
  • Sago Mini Trips+
  • Crossy Road Castle
  • Solitaire Stories

Crossy Road Castle, oyuncuların iş birliği içinde sonsuz bir şekilde dönen bir kuleye olabildiğince yükseğe tırmanabilecekleri bir kule tırmanma oyunu. Solitaire Stories ise oyuncunun 3 boyutlu kişisel kart masasındaki kartları sıkıştırıp hareket ettirebildiği kart oyununun modern bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. SEGA’nın Puyo Puyo Puzzle Pop’u, Puyo Puyo serisinden 24 oynanabilir karakter içeriyor ve dört oyuncuya kadar gerçek zamanlı çok oyunculu savaşları destekliyor.

Puyo Puyo Puzzle Pop, Super Monsters Ate My Condo+ ve Sago Mini Trips+’ın 4 Nisan tarihinde çıkış yapacak. Kalan iki oyun olan Crossy Road Castle ve Solitaire Stories ise 25 Nisan tarihinde gelecek.

Bu yeni oyunların yanı sıra şirket; Game Room, Synth Riders, Hello Kitty Island Adventure, Tamagotchi Adventure Kingdom ve SpongeBob: Patty Pursuit gibi popüler oyunlara da güncellemeler geleceğini ifade ediyor.

Apple Arcade kataloğu artık 200’den fazla oyun içeriyor. Normal App Store oyunlarından farklı olan noktalardan biri, Apple Arcade’in reklam göstermemesi veya uygulama içi satın alımlar sunmaması.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x